top of page
3D Optik Tarama

 

3D Optik tarama, fiziksel parçanın sayısallaştırılmasında ve ölçülendirilmesinde çok hızlı ve doğru bir yöntemdir. Elde edilen taranmış data hassasiyet ile ölçülendirilebilir ve/veya yüzey örme yapılabilir.

 

Bu tarama verilerini toplayan cihazlara "3D Scanner" olarak adlandırılır - tarama datalarının elde edilmesinde birçok farklı uygulama ve farklı seviyelerdeki tarama hassasiyetleri bulunmaktadır.

 

Firmamız, tarama hassasiyeti & doğruluğu bakımından uluslararası firmalarca kabul görmekte olan ATOS firması cihazlarını tercih etmiş bulunmaktadır.

Büyük Ölçekli Optik Tarama - Tritop

Portatif Photogrammetry sistemler ile üç-boyutlu objelerin koordinatları çok hızlı ve hassas olarak ölçülebilmektedir. Hassas Optik Taraması talep edilen, taşınması mümkün olmayan, ağır, karmaşık ve sürekli bakım gerektiren  nesne ve/veya sistemler Photogrammetry Sistem in koordinat ölçümleri ile hızlı ve hassas olarak yapılabilmektedir. Ölçüm cihazı objenin bulunduğu alana taşınabilmektedir.

 

daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz...

 

Küçük Ölçekli Optik Tarama

Firmamız bünyesinde bulunan farklı ölçeklerdeki Ölçüm Hacimleri ile birlikte küçük boyuttaki objeleri yüksek çözünürlük ve yüksek hassasiyet ile optik tarama yapabilmekteyiz.

 

daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz...

 

bottom of page