top of page

REVENİSİS Tersine Mühendislik Çözümleri, ileri seviye teknolojiye dayanan mühendislik       hizmetlerini çözüm ortağı anlayışı ile bölgesinde sunmak üzere 2012 yılında kurulmuştur.

Mevcut ürününü iyileştirmek isteyen, üretimini yaptığı ürün/kalıp ve fikstürün 3D boyutsal ölçülendirmesine ihtiyaç duyan, ürününü veya makinasını 3D modellemek isteyen firmalara       mühendislik hizmeti vermektedir.

Revenisis Tersine Mühendislik Çözümleri, ürün tasarımı, ürün geliştirme, tersine mühendislik,        

3 boyutlu optik tarama, 3 boyutlu ölçüsel kalite kontrol ve özel amaçlı makine tasarımı ana konu başlıklarında firmaların ihtiyaç duyduğu uzmanlıkları tecrübesi ve kalitesiyle sağlamaktadır.

 

Revenisis'sin Misyonu, var olan yüksek teknolojiyi kullanarak ve gereken mühendislik yaklaşımı ile en kısa zamanda en iyi hizmeti sağlamak. Müşterilerin memnuniyetini kazanmak, onları daha rekabetçi hale getirmek ve en iyi çözüm ortağı olabilmektir.

 

Revenisis'sin Vizyonu, ülkemizin yakın gelecekte kalkınması ve gelişmiş ülkeler arasına       girmesi için, müşterilerine en verimli teknolojiyi sunan firmalar arasında yer almak.

bottom of page